İnsan Kaynakları Politikası

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda, nitelikli bireyleri bünyemize katıp, bağlılıklarını sağlayarak ulusal ve uluslararası arenada lider pazarlama ve teknoloji şirketi olma misyonunu korumak insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.


İşe Alım Süreci

İhtiyaçlarımız ve kadromuzun gereksinimleri doğrultusunda gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde en uygun adayı seçmek işe alım politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Şirketimize yapacağınız iş başvurularınızı, web sitemizde bulunan iş başvuru alanından yada Kariyer.net üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvurular değerlendirildikten ve ilgili pozisyona uygun kişiler belirlendikten sonra, adaylar ön mülakata davet edilir.
Ön mülakatta yeterli görülen adaylar, kişilik testi ve teknik test uygulanmak ve şirket olanakları tanıtılmak üzere 2. kez şirketimize davet edilir.
Bu görüşmeler sonucunda yeterli bulunan adaylara ise 3. görüşme kapsamında iş teklifi yapılır. Mülakat sonucu adaylara olumlu/olumsuz geribildirim verilir. Şirketimize yapılan tüm başvurular gizli tutulur.