Ekspertiz Ekibimiz

Çağrı Merkezimiz

Teknik Ekibimiz

Kargo ve Paketleme

Havana Doğal Ürünler Gıda Kozmetik Elekt. Medikal İletişim Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

BİZ KİMİZ?

Havana ülkemizin en önemli dış ticaret firmalarından birisidir.
Havana , hızla büyüyen dış ticaret hacmi, her gün gelişen yapısı, ithal ettiği teknoloji, sağlık ve tüketim malları ile dünyadaki yenilikleri dünya ile aynı anda ülkemize getiren, ürün kalitesi ve çağdaş yapısı ile ulusal basının sık sık haber yaptığı Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerindendir.
Havana, Amerika Birleşik Devletleri’nden Fransa’ya, Japonya’dan Almanya’ya gelişmiş ülkelerin önemli markalarını ülkemiz insanının hizmetine sunan, tedarik ağı en geniş ithalatçı firmalardandır.
Havana, konusunda uzman araştırma kadrosu, kesintisiz müşteri hizmetleri ve danışma hattı, sürekli gelişen ve yenilenen teknik alt yapısı ile ülkemizin örnek şirketlerindendir.

KURULUŞ AMACIMIZ

“En Kaliteliyi En Ucuza Satmak” diyerek özetleyebiliriz.

Yurtdışında üretilen mallar ülkemize girerken gümrük, vergiler, nakliye gibi bir çok etkenden dolayı parça başına düşen yüksek maliyetleri ile girerler. İthalatçı firmalar bu maliyetleri müşteriye yansıtır ve halkımız yeni, kaliteli ve son teknoloji ürünleri alırken yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalırlar.
Sizin için dünyayı dolaşan, global piyasalarda sıkı pazarlıklar yapan, kaliteli ürünleri uygun fiyata alabilen profesyonel kadrosuyla hem çok ciddi fiyat avantajları edinirken hem de yüksek alım hacmi ile fiyatlarını aşağıya çekebilmek için kuruldu. Böylelikle parça başına düşen ürün maliyeti dünya standartlarına çekilebilecek ve halkımıza yansıtılan bu avantajlı durum sayesinde kazanan hem halkımız hem de biz olacaktık. Kuruluş amaçlarımızdan en önemlisi, müşterilerimize kazandırarak büyümektir.
Ülkemize girmek isteyen tedarikçi ve üretici firmalar ile siz müşterilerimiz arasında ucuzluk ve avantajlı fiyat köprüsü olmak amacıyla kurulmuştur.


İLKELERİMİZ

1- Konusunda uzman, dünyayı dolaşan, global piyasalara ve pazarlara hakim Araştırma ve Ekspertiz ekibimizle satışa sunacağımız ürünlerin kalite analizini yapmak ( sağlamlık, dayanıklılık, yeni teknoloji, uzun garanti süreleri, teknik servis ve yedek parça, sağlıklı olması vs....)
2- Araştırma ve Ekspertiz ekibimizle satışa sunacagımız ürünlerin fiyat analizini yapmak .
3-Üretici ve tedarikçi (ithalatçı) firmalar ile, alıcı (Siz) menfaati yönünde sıkı pazarlıklar yapmak.
4-Eşit kalitede ki malların, fiyatı uygunlarını bulmak ve tüketiciyle buluşturmak.
5-Kesintisiz müşteri hizmetleri ve danışma hattı hizmeti ile satılan malın arkasında durabilmek ve en iyi satış sonrası hizmeti sunabilmek.
6-Sürekli yenilenen, yatırım yapılan teknik ve lojistik altyapısı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.